Kim Mehmeti letër të hapur Qeverisë: Pse na gënjeni e thoni se Maqedonia e Veriut është shtet ligjor?

Pse e mbani veten për qeveri të Maqedonisë së Veriut, kur shumë çka tregon se nuk jeni ju ata që

LAJMET E FUNDIT / MAQEDONI

Mickoski: Qeveria e kaluar ishte më e dobëta në 30 vitet e fundit

Bekteshi: Masa për ngrirjen e çmimeve të produkteve ushqimore bazë do të vazhdojë deri në fund të muajit shkurt

Ziadin Sela ngushëllon familjen e Rafi Halilit. “Ai dha gjithçka nga vetja e tij, për kombin, për vendin dhe për shqiptarët!”

Mijëra qytetarë në varrimin e Rexhail Qerimit (VIDEO)

Ndërroi jetë veprimtari tetovar, Rafi Halili, një jetë kushtuar kombit!

Ziadin Sela takim vëllazëror me deputetin e PD-së nga Shqipëria, Tomor Alizoti